کد خبر: 918697 A

رئیس جمعیت هلال احمر کشور تاکید کرد:

رئیس جمعیت هلال احمر کشور در سفر به استان البرز از انبارهای اقماری هلال احمر در مناطق محمدشهر کرج و ساوجبلاغ بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، کریم همتی امروز با حضور هیات همراه از انبار محمد شهر بازدید کرد و گفت: با توجه به همجواری استان البرز با پایتخت و وجود انبار محمدشهر که به عنوان یکی از مهمترین انبارهای لجستیک  کشور در زمینه امداد و نجات محسوب می شود، لازم است تجهیزات این انبار بروزرسانی شود.

وی افزود: توجه بیشتر مسئولان به این امر، موجب آمادگی هرچه بیشتر و بهبود کیفیت خدمت رسانی هنگام وقوع بحران ها خواهد بود.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور اعلام کرد : با توجه به مواردی که در خصوص مالکیت این ابنیه وجود دارد به زودی موانع حقوقی انبار پشتیبانی و لجستیک امدادی محمد شهر و هیو استان البرز رفع خواهد شد.

وی افزود: به دلیل جایگاه ویژه این پایگاه اقماری و پشتیبانی آن از استان‌های اطراف در بحران‌های ملی، تلاش می شود به زودی مشکلات فوق مرتفع و تجهیزات انبار ها به نحو احسن تکمیل و حل شود.

محمدباقر خلفی سرپرست جمعیت هلال احمر استان البرز نیز در ادامه این بازدید گفت: دو انبار مهم اقماری کشور در محمد شهر کرج و هیو ساوجبلاغ استان البرز واقع شده است .

وی در ادامه تصریح کرد: در انبار های امدادی جمعیت هلال احمر، اقلام ضروری و امدادی  به منظور پاسخگوی درصدی از جمعیت ساکن منطقه ذخیره سازی می‌شود .

این مقام مسئول اظهار داشت : این اقلام شامل ۱۲ قلم زیستی از جمله چادر، پتو ، والر ، موکت و ۱۰ قلم مواد غذایی شامل کنسروها ، مواد خشک خوراکی و مواد شوینده است.

هدف از این بازدید، بررسی امکانات موجود ، نیاز سنجی و تجهیز انبار های فوق جهت بهرمندی در شرایط بحرانی بود.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر