کد خبر: 918641 A

سردار محمدیان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان البرز از کشف ۲۳۳ دستگاه خودرو صفر احتکار شده از یک پارکینگ در جاده مخصوص کرج به ارزش یک هزارو۰۰ ۷ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار عباسعلی محمدیان در تشریح جزئیات خبر کشف ۲۳۳ دستگاه خودرو احتکار شده، گفت: با توجه به نوسانات قیمت‌خودرو در بازار داخلی‌ که موجّ سوء استفاده برخی افراد فرصت‌طلب از این موضوع و احتکار خودرو در پارکینگ‌ها و گاراژها شده و التهاب بازار را به همراه دارد، به منظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولید کنندگان طرح تشدید مبارزه و مقابله با احتکار خودرو به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی استان البرز قرار گرفت.

 وی افزود: کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده و بکارگیری اقدامات پلیسی، محل احتکار تعداد زیادی خودرو صفر  و کارنکرده را که در یک پارکینگ در حوالی جاده مخصوص کرج دپو شده بود را شناسایی کرده و با نیابت قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت : در بازرسی از پارکینگ مورد نظر ۲۳۳ دستگاه خودرو صفر احتکار شده خارجی و داخلی از جمله میتسوبیشی ، دنا، پژو پارس، و ۲۰۶ که همگی صفر کیلومتر و فاقد پلاک بودند کشف شد.

سردار محمدیان ارزش خودروهای مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان یک هزارو ۷۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت: در این رابطه یک نفر دستگیر  و برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر مجاز د قالب احتکار خودرو توسط افراد سودجو ، موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

فرمانده انتظامی البرز کشف خودرو احتکار شده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر