کد خبر: 918086 A

فرمانده انتظامی شیراز از دستگیری اخاذ مامورنما که مبلغ 30 میلیون ریال از یک شهروند اخاذی کرده بود در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرج شجاعی گفت: روز گذشته شخصی با مراجعه به کلانتری 19سعدی این شهرستان اظهار کرد فردی که خود را سرهنگ پلیس آگاهی معرفی کرده مبلغ 30 میلیون ریال از من اخاذی و متواری شده است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سرهنگ شجاعی خاطر نشان کرد: ماموران انتظامی کلانتری "19سعدی" شهرستان شیراز با انجام اقدامات گسترده فنی و اطلاعاتی موفق شدند اخاذ مامور نما را در یکی از محلات شیراز شناسایی و وی را در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از وی مبلغ 30 میلیون ریال وجه نقد که از شاکی اخاذی کرده بود کشف شد، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت: از آنجا که ارتکاب اینگونه جرائم ممکن است در اعتماد عمومی و جلب مشارکت مردمی در ایجاد امنیت پایدار در جامعه اثر سوء داشته باشد، ‌برخورد با این افراد مجرم در دستور کار پلیس فارس قرار دارد و با هماهنگی دستگاه قضائی با آنان به شدت برخورد خواهد شد.

 

پلیس آگاهی جامعه دستور کار پلیس شهروند مشارکت مردمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر