کد خبر: 917551 A

فرماندار هشترود خبرداد:

فرماندار هشترود گفت: وضعیت شهرستان از نظر شیوع کرونا همچنان قرمز بوده و اگر شهروندان دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکنند در کنترل این بیماری با مشکل مواجه می‌شویم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امین امینیان در جلسه پیشگیری و مبارزه با کرونا بدون اشاره به آمار مبتلایان و فوت‌شدگان در این شهرستان افزود: هرگونه اجتماع و برگزاری مراسم ترحیم و عروسی تهدیدی علیه بهداشت و سلامت شهرستان بوده و ممنوع است و در صورت تخلف، دستگاه قضایی برخورد خواهد کرد.

وی گفت: اصناف و واحدهای تولیدی نیز باید با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت کنند در غیر این‌صورت از فعالیت آنها جلوگیری خواهد شد. 

فرماندار هشترود گفت: وضعیت شهرستان از نظر شیوع کرونا همچنان قرمز بوده و اگر شهروندان دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکنند در کنترل این بیماری با مشکل مواجه می‌شویم.

امینیان افزود: در اماکن و سالن های ورزشی نیز انجام ورزش های انفرادی با رعایت پروتکل های بهداشتی بلامانع است اما ورزش های گروهی همچنان ممنوع بوده و تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

وی گفت: بازار هفتگی (چهارشنبه بازار) نیز با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی از هفته بعد بازگشایی خواهد شد و عدم رعایت پروتکل ها مساوی با تعطیلی آن خواهد بود و کنترل این امر بر عهده شهرداری است.

وی همچنین از برگزاری نماز عیدفطر در مساجد  شهرستان و با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد و گفت: اولویت در برپایی نماز عید فطر با مکان های روباز بوده و نمازی در مصلی برگزار نمی شود.

سه روستای هشترود به دلیل شیوع بالای کرونا در آنها، قرنطینه کامل هستند.

دستگاه قضایی سلامت عید فطر فرماندار فوت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر