کد خبر: 917497 A

درافشانی خبر داد:

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین از برگزاری مسابقه رالی خانواده به مناسبت سوم خرداد و روز آزادسازی خرمشهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد درافشانی با اعلام این خبر افزود: این مسابقه از صبح امروز با حضور ۳۰ خودرو از مقابل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری آغاز شده و تا گلزار شهدای شهر قزوین ادامه یافت.

این مسئول گفت: در این مسابقه که با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و سازمان تاکسیرانی قزوین برنامه ریزی شد، شرکت‌کنندگان حدود نیم ساعت به صورت کاروانی در خیابان‌های شهر حرکت کردند.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقه، اظهار داشت: رالی شهری خانواده با هدف ترویج فرهنگ صحیح رانندگی، رعایت قوانین و مقررات عبور و مرور،  ایجاد نشاط و شادابی بین جامعه و آشنایی بیشتر مردم با قوانین راهنمایی و رانندگی طراحی شده و به تمامی شرکت کنندگان در این مسابقه جوایزی به رسم یاد بود اهدا خواهد شد.

درافشانی با بیان اینکه شیوع بیماری کرونا بسیاری از برنامه‌های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری را تحت تاثیر خود قرار داد، ادامه داد: مسابقه رالی خانواده به دلیل حضور افراد در ماشین شخصی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از نظر شیوع ویروس کرونا کاملا بی‌خطر است و نقش موثری در افزایش نشاط و شادابی میان اقشار مختلف جامعه ایفا خواهد کرد.

ترویج فرهنگ خانواده شهرداری ویروس خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر