کد خبر: 917430 A

با انتشار پیامی صورت گرفت؛

فرماندار رشت، همزمان با سالروز حماسه سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر با ارسال پیامی این یوم الله را به خانواده معظم شهدا، رزمندگان، ایثارگران و جانبازان تبریک گفت.

به گزارش ایلنا از رشت، میرشمس مومنی زاده فرماندار رشت با ارسال پیامی، فرارسیدن سالروز حماسه بزرگ و سرنوشت ساز سوم خرداد را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:
 
چه زیبا گفت معمار کبیر انقلاب که خرمشهر نه آن خاکی است که ارزش دنیوی دارد بلکه ایمانی است که آخرت را برای مسلمان ساخته و این سرزمین را جزو مجاهدین فی سبیل‌الله به حساب می‌آورد اعتقادی بود.
بازخوانی، ترسیم و پاسداشت رخداد تاریخی و سرنوشت‌ساز  سوم خرداد در حقیقت تقدیر از حماسه آفرینی‌ها و رشادت‌های فرزندان غیور ایران اسلامی و تداوم باورها و نگرش های اصیل دفاع از ارزش های ناب انقلاب شکوهمند اسلامی است.
 
اینجانب ضمن تبریک و تهنیت سالروز این نصر بزرگ الهی به فاتحان خرمشهر، خصوصاً خانواده معظم شهدا، رزمندگان، ایثارگران و جانبازان ۸ سال دفاع‌مقدس، توفیقات همگان را در مسیر معرفی و پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ عزت جمهوری اسلامی ایران در سایه رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید از درگاه خداوند متعال خواستارم.
جانبازان خانواده فرماندار مد خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر