کد خبر: 917249 A

دهیار روستای دهو میناب خبرداد:

دهیار روستای دهو میناب گفت:جسد مردی مجهول الهویه در جنگل های روستای دهو شهرستان میناب پیدا شد.

به گزارش ایلنا، محمد اسلامی گفت:حوالی ساعات ۱۹ روز پنجشنبه یکم خرداد ماه یکی از اهالی روستای دهو که در حال بریدن تنه درختان کرت در جنگل‌های سولان این روستا بود جسد یک فرد مجهول الهویه را در درون گودال شناسایی می‌کند.

وی افزود: در پی تماس تلفنی این جوان به دنبال کشف این جسد در منطقه جنگلی روستای دهو بلافاصله با همکاری پاسگاه انتظامی، دهیار و شورای اسلامی به همراه اکیپی از ماموران پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و … در محل مورد نظر حاضر شدند و ماموران پلیس تحقیقات مقدماتی خود را جهت شناسایی هویت فرد یاد شده آغاز کردند.

دهیار روستای دهو خاطر نشان کرد: آنچه از شواهد امر پیدا بود اینکه پس از بستن دستان مقتول از پشت سر قتل صورت گرفته و پس از آن قاتل از محل مورد نظر متواری می‌شود و حداقل ۵ روز از مرگ این مرد می‌گذشت.

اسلامی اذعان داشت: به دستور مقام قضایی جنازه پیدا شده جهت تعیین علت اصلی و چگونگی انجام قتل و انجام آزمایشات لازم کالبد شکافی به سردخانه بیمارستان میناب انتقال پیدا کرد.

روستای دهو با جمعیتی بیش از چهار هزار نفر یکی از روستاهای پرجمعیت بخش مرکزی شهرستان میناب در استان هرمزگان است که در فاصله ۱۵کیلومتری شهر میناب و در جاده ی تیاب واقع است.

جنگل شورای اسلامی قتل ماموران پلیس جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر