کد خبر: 917166 A

فرمانده سپاه فجر فارس مطرح کرد:

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه آرمان فلسطین فراموش شدنی نیست، گفت: جوانان آزادۀ جهان اسلام و گروه های مقاومت هرگز از مواضع خود در مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل عقب نشینی نخواهند کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سپاه فجر فارس، سردار سید هاشم غیاثی در جلسه شورای معاونین سپاه فجر گفت: سپاه و بسیج در کنار کادر بهداشت و درمان استان فارس از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی به مردم چشم پوشی نکردند.

وی افزود: بسیجیان در اهدای خون به بیماران نیازمند نیز حضور گسترده ای داشته اند و در زمینه کمک های اقتصادی تاکنون در چند مرحله بسته های معیشتی یه اقشارنیازمند استان فارس اهدا شده و با توجه به تشکیل بانک اطلاعاتی جامع اقشار نیازمند این اهدای بسته های معیشتی همچنان ادامه خواهد داشت.

غیاثی همچنین با تاکید بر اینکه روز جهانی قدس نماد همبستگی مسلمانان جهان در مبارزه با رژیم صهیونیستی است، گفت: آرمان فلسطین هرگز فراموش نخواهد شد فلسطین مسئله اصلی جهان اسلام است و هرگونه تلاش و طرح آمریکا و سران رژیم صهیونیستی برای خدشه به این آرمان نظیر طرح معامله قرن محکوم به شکست است.

وی با بیان اینکه مسلمانان مالک اصلی قدس هستند، گفت: جوانان آزادۀ جهان اسلام و گروه های مقاومت هرگز از مواضع خود در مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل عقب نشینی نخواهند کرد و انقلاب اسلامی همواره حامی ملت های مظلوم و مسلمانان جهان خواهد بود.

فرمانده سپاه فجر همچنین با تبریک فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: مسئله آزادسازی خرمشهر در زمانی اتفاق افتاد که تمام جهان از رژیم بعث حمایت می کرد و روی کاغذ آزادسازی این شهر غیر ممکن بود.

وی با بیان اینکه فرهنگ برآمده از دفاع مقدس امروز الگوی اصلی ملت های مسلمان و آزادیخواهان جهان برای مبارزه با استکبار جهانی است، گفت: روحیه بسیجی، جهادی و شهادت طلبی جوانان مومن و انقلابی پیروزی بزرگ و آزادسازی خرمشهر عزیز را برای ملت ایران اسلامی فراهم آورد.

غیاثی با بیان اینکه از سوم خرداد در چهلمین سالگرد دفاع مقدس همچنان بعنوان یکی از مهمترین وقایع تاریخ انقلاب اسلامی یاد می شود، گفت: مسئولان استان و شهرستان شیراز و عموم مردم انقلابی فارس تمام تلاش خود را برای برگزاری باشکوه جشن های چهلمین سالگرد دفاع مقدس به کار گیرند.

استکبار جهانی جهان اسلام عقب نشینی فلسطین مسلمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر