کد خبر: 917138 A

در آستانه آخرین جمعه ماه رمضان منتشر شد؛

استاندار البرز به مناسبت روز جهانی قدس پیام صادر کرد.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی  استاندار البرز به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر کرد. 

متن پیام به شرح زیر است:

روز قدس، به فرمایش حضرت امام (ره)، روز حیات اسلام است.

روز جهانی قدس، نماد حق طلبی و آزادی خواهی  و ظلم ستیزی با مستکبران جهان بالاخص رژیم غاصب اسراییل است که توسط معمارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) بنیان گذاری شد تا این روز نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام در حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین باشد. 

با فرمان تاریخی بنیانگذار فقید نظام جمهوری اسلامی، ملت ایران و مسلمانان سراسر جهان، هر سال در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، ماندگارترین روز‌ ،حمایت از آرمان مردم فلسطین را با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری، در مقابل آیینه دیدگان جهانیان به رخ کشیده اند امسال نیز هرچند با توجه به محدودیت های ناشی از شیوع  ویروس عالمگیر کووید 19 امکان راهپیمایی وجود ندارد؛ اما با فریاد دادخواهی درد مشترک تمام عدالت طلبان را به گوش جهانیان، خواهیم رساند و یاد آور خواهیم شد که مساله روز قدس هم امسال از هر سال مهم تر است.  

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات با گوش جان سپردن به فرامین رهبر معظم انقلاب در صف دل های مومن مسلمانان جهان، مشت خشم خود را از عمق جان بر سر صهیونیسم غاصب و ایادی مستکبرش می کوبم و ندا می دهم : الـقـدس ُ لـنـا والحق لنا النصر لنا نحن الغالبون . . .

 

روز قدس استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر