کد خبر: 916977 A

سیاهکالی مطرح کرد:

منتخب حوزه قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: کاستی‌ها و عقب ماندگی زیادی را در ادارات و دستگاه‌های استان شاهد هستیم و مردم با مشکلات اقتصادی، اشتغال، جوانان بیکار و تحصیلکرده بیکار مواجه هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، لطف الله سیاهکالی مرادی در جلسه شورای اداری امروز استان قزوین افزود: باید اعتراف کنیم حکومت جمهوری اسلامی هرچقدر در حوزه نمایش قدرت و اقتدار توانمندی داشته اما در بحث معیشت ضعیف عمل کرده و نتوانسته است مشکل اقتصادی مردم را حل کند بنابراین باید مجلس جدید در این حوزه جدی‌تر وارد شود.

منتخب مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر برای تغییرات مدیریتی در استان وقت نداریم بلکه باید تلاش کنیم ثبات به مدیریت استان برگردد تا بتوان‌ طرح‌ها و برنامه‌ها را از مدیران دستگاه‌ها پیگیری کرد.

وی افزود: طی ۶ سال، چهار استاندار در استان عوض شده است که اصلا مطلوب نیست و باید مدیران در جایگاه خود ثابت باشند و از آنها مسوولیت بخواهیم.

سیاهکالی مرادی اضافه کرد: این استان گرفتار چنین مشکلاتی است به همین دلیل مشکلات معیشت مردم زمین مانده است و در مجلس جدید به این مسایل می‌پردازیم.

وی گفت: ما انقلابی هستیم و براساس اصول و آرمان‌های خود با نگاه به واقعیات و مقتضیات در مجلس تصمیم گیری می‌کنیم.

سیاهکالی مرادی افزود: در استان عقب ماندگی زیادی داریم و از همه مدیران تقاضا داریم برای حل این مشکلات با ما همکاری کنند در مقابل ما نیز با آنها همکاری خواهیم کرد.

وی گفت: ما به دنبال مچ گیری از هیچ مدیری نیستیم ولی ضعف مدیریتی را نیز نمی‌پسندیم و به این موضوع باور داریم که قطعا در کنار هم می‌توانیم مشکلات مردم را حل کنیم.

رجب رحمانی نماینده شهرستان تاکستان در این مراسم حضور نداشت.

در ادامه این مراسم نمایندگان سابق استان در مجلس شورای اسلامی به ارایه گزارش عملکردی از برنامه‌ها و اقدامات خود و دستاورد چهارساله خود برای استان پرداختند. 

در پایان این مراسم از زحمات نمایندگان سابق استان در مجلس شورای اسلامی تقدیر و اعتبارنامه نمایندگان جدید استان به آنها تحویل داده شد.

استان قزوین اشتغال مجلس شورای اسلامی مشکلات مشکلات اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر