کد خبر: 916975 A

منتخب حوزه قزوین، البرز و آبیک در مجلس:

منتخب حوزه قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان جدید باید مثلت مردم، مسئولان و کارشناسان دانشگاهی را تشکیل دهند و این زنجیره ارتباط صمیمانه را برای حل مشکلات مردم برقرار کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، فاطمه محمدبیگی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری گفت: در زمینه وضع قوانین و نظارت، وظایف سنگینی بر دوش نمایندگان جدید قرار دارد و باید برای رفع مشکلات معیشتی و جاری مردم در کنار مسوولان تلاش کنند.

منتخب حوزه قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ما در مجلس جدید باید فارغ از نگاه‌های سیاسی و سلیقه‌ای در کنار هم قرار گیریم و با همدیگر مشکلات را حل کنیم.

وی افزود: قصدی برای تغییرهای کلی مدیران و اتوبوسی آمدن و رفتن آنها نداریم و به عهدی که با مردم بسته‌ایم پاینبد بوده و نزد مردم پاسخگو خواهیم بود.

محمدبیگی اضافه کرد: شان ما خدمتگزاری است و اگر آن را از ما بگیرند حرفی برای گفتن نخواهیم داشت.

وی افزود: به گفته وزیر اقتصاد ۱۴۰ هزار میلیارد کمبود بودجه در سال جاری داریم و کار نمایندگان در این وضعیت سخت اقتصادی بسیار دشوارتر خواهد بود.

این منتخب انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: قزوین جایگاه و پایگاه بالایی از نظر فرهنگی، تاریخی، علمی و ادبی دارد و باید تلاش کنیم آن را به جایگاه و شانیت خود برسانیم.

گفتنی است، با توجه به پایان یافتن مجلس دهم طی روز گذشته، امروز جلسه شورای اداری استان با دستور کار تقدیر از نمایندگان سابق استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد و نمایندگان جدید نیز به تشریح دیدگاه‌های خود در مورد اولویت‌های مجلس یازدهم و حل مشکلات کشور پرداختند.

اقتصاد انتخابات مجلس شورای اسلامی مشکلات مردم کمبود بودجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر