کد خبر: 916932 A

توسط نیروی انتظامی صورت گرفت؛

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار از شناسایی عامل برداشت غیرمجاز مبلغ ۴۳ میلیون ریال از حساب یکی از شهروندان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا، از سبزوار سرهنگ" حسین بیات مختاری " بیان داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب وی به صورت اینترنتی، پیگیری موضوع در دستورکار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت. 

وی افزود: شاکی در اظهارات خود عنوان کرد؛ پیامکی در خصوص اینترنت رایگان دریافت کردم و اطلاعات حساب بانکی ام را جهت خرید این بسته اینترنتی وارد، ولی با خطا مواجه شدم و بعد از چند لحظه مبلغ ۴۳ میلیون ریال از حسابم به صورت غیرمجاز برداشت شد. 

سرهنگ بیات مختاری گفت: ماموران پلیس فتا سبزوار با اقدامات فنی و سایبری توانستند حساب فرد کلاهبردار را در مشهد شناسایی و با دستور مقام قضایی، حسابی که این وجه سرقت شده به آن واریز شده بود را مسدود و مبلغ ۴۳ میلیون ریال را به حساب شاکی مسترد کنند. 

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار اظهار داشت: متهم در مشهد شناسایی و با هماهنگی قضایی تلاش پلیس برای دستگیری این سارق اینترنتی تا حصول نتیجه توسط پلیس ادامه دارد. 

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار در خاتمه از شهروندان خواست؛ هرگز به پیام های ارسالی از سوی لینک های ناشناس اعتماد نکرده و این لینک ها را باز نکنند و برنامه های خود را از سایت های معتبر دانلود کنند.

سبزوار نیروی انتظامی خراسان رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر