کد خبر: 916894 A

رئیس پلیس راه استان خبر داد:

رئیس پلیس راه قزوین از ترافیک مقطعی و نیمه سنگین در آزادراه‌های استان خبر داد و گفت: از مسافران درخواست داریم تا با توجه به تعطیلات پیش‌رو، سفر خود را مدیریت کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سرهنگ قدرت حسنی با اعلام این خبر اظهار داشت: هم اکنون در لاین شمالی آزادراه های قزوین-کرج، قزوین-رشت و قزوین-زنجان و در برخی نقاط شاهد ترافیک نیمه سنگین اما روان هستیم.

وی ادامه داد: با توجه به تعطیلات پیش رو و فاصله افتادن بین روزهای تعطیل، پیش‌بینی می‌شود شهروندان به دلیل خطر شیوع ویروس کرونا و رعایت مسایل بهداشتی از سفر کردن به سایر نقاط خودداری کنند و همین مساله باعث ترافیک به صورت نیمه سنگین در جاده‌های استان شود.

رئیس پلیس راه استان قزوین تصریح کرد: به همین لحاظ ۵۷ تیم گشت پلیس طی مدت تعطیلات در سطح راه‌های ارتباطی استان مستقر بوده و از رانندگان و مسافران نیز درخواست داریم تا در طول سفر خود به توصیه ماموران عمل کرده و از هرگونه سرعت و سبقت بی‌مورد خودداری کنند.

به گفته وی، رانندگان ضمن رعایت فاصله طولی با خودرو مقابل و صحبت نکردن با تلفن همراه، از هرگونه عجله و شتاب برای رسیدن به مقصد خودداری و در صورت خستگی و خواب آلودگی نیز در اولین پارکینگ حاشیه جاده به استراحت بپردازند.

سرهنگ حسنی خاطرنشان کرد: متاسفانه در ساعت ۳ بامداد امروز و بر اثر برخورد ۲ دستگاه موتورسیکلت در جاده روستایی زین‌آباد، از توابع شهرستان بویین زهرا، یکی از راکبان موتور براثر شدت جراحت‌های وارد شده فوت می‌کند.

استان قزوین پلیس راه استان ترافیک تعطیلات مسافران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر