کد خبر: 916887 A

استاندار قزوین:

استاندار گفت: اگر بخواهیم مقابل توطئه‌ها بایستیم باید از ظرفیت‌های همدیگر استفاده کنیم چون حذف جریان‌های سیاسی منجر به استکبار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت الله جمالی‌پور روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان قزوین، افزود: باید تلاش کنیم اختلافات را در جامعه به رفاقت‌ها تبدیل کنیم تا تمامی تلاش‌ها و زحمات به سازندگی در کشور منجر شود.

وی اضافه کرد: کشور ظرفیت‌های زیادی دارد که می‌توانیم با اتکا بر آنها خیلی از این مشکلات را از بین ببریم چون ۶۰ تا ۷۰ درصد مشکلات اقتصادی امروز به دست خود ما با سیاسی کاری و توجه نکردن به منافع مردم رقم خورده است.

جمالی پور افزود: بسیج ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم باید هنر مدیران و مسئولان باشد چون تا ظرفیت‌ها کنار هم قرار نگیرند نمی‌توان گام‌های عملی برای حل مشکلات مردم برداشت.

وی گفت: اگر می‌خواهیم ایران را به قله اوج برسانیم باید با یکدیگر متحد شویم و همه دست به دست هم داده و آستین‌ها را برای خدمت به مردم بالا بزنیم.

نماینده عالی دولت در استان قزوین، با تقدیر و تشکر از نمایندگان سابق استان در مجلس شورای اسلامی، افزود: توسعه استان قزوین با هم افزایی و استفاده از ظرفیت‌ها تحقق می‌یابد و باید نمایندگان جدید با تشریک مساعی قدم‌های بلندی را برای توسعه استان و کشور بردارند و ریل گذاری خوبی برای مسئولان اجرایی داشته باشند.

جمالی پور با بیان اینکه روز قدس در تاریخ جمهوری اسلامی ماندگار خواهد بود، افزود: این روز به عنوان نماد حمایت از مستضعان و مقابله با استکبار است و همواره در تاریخ جمهوری اسلامی تا ظهور امام زمان ارواحنا فداه ماندگار خواهد بود.

استفاده از ظرفیت استکبار ایران جامعه مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر