کد خبر: 916883 A

استاندار البرز مطرح کرد:

استاندار البرز با بیان اینکه در حوزه کشفیات مواد مخدر و پیشگیری از جرائم، نیروی انتظامی البرز عملکردقابل قبولی دارد،گفت: آموزش و آگاهی‌بخشی به اقشار مختلف جامعه از جمله جوانان و نوجوانان بسیار حائز اهمیت بوده و این امر در دستورکار نیروی انتظامی استان قرار دارد.

به گزارش ایلنا، عزیراله شهبازی امروز در بازدید از نمایشگاه پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز که به اتفاق فرمانده نیروی انتظامی استان و رئیس کل دادگستری البرز صورت گرفت، اظهار داشت: اخیرا به همت نیروی انتظامی استان محموله ای با بیش از ۴۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر طی عملیاتی گسترده و پیچیده، شناسایی و کشف و ضبط شد.

شهبازی با بیان اینکه در حوزه کشفیات مواد مخدر و پیشگیری از جرائم، نیروی انتظامی البرز عملکرد قابل قبولی دارد، گفت: آثار سو اعتیاد و مواد مخدر بر جامعه بویژه جوانان، بر هیچکس پیچیده نیست.

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: آموزش و آگاهی بخشی به اقشار مختلف جامعه از جمله جوانان و نوجوانان بسیار حائز اهمیت بوده و این امر توسط نیروی انتظامی استان البرز به جد در دستور کار قرار دارد و تاکنون نیز اقدامات بسیار خوبی انجام شده است.

شهبازی افزود: عملکرد اجتماعی نیروی انتظامی در راستای مقابله با مواد مخدر از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در قالب بازدید اقشار مختلف جامعه از جمله دانش آموزان، جوانان و... نسبت به آموزش و آگاهی بخشی اقدام می شود.

استاندار البرز نیروی انتظامی استان البرز‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر