کد خبر: 916879 A

نماینده ولی فقیه در استان:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: مومنان با الگوگیری از آیات محکم قرآن تا آزادی قدس شریف پیش می‌روند و تا شهادت از پای نخواهند ایستاد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان قزوین، افزود: این مومنان با بهره گیری از قرآن به شهدای شاخصی چون سردار قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس، شهید حججی، لشگری و سردار آزادگان ابوترابی تبدیل می‌شوند.

وی اضافه کرد: یک عده هم تمامی قرآن را متشابهات می‌بییند و به منافقان تبدیل می‌شوند و بین صدام و امام راحل تفاوت نمی‌فهمند و میان آمریکا و مردم مظلوم فلسطین و غزه فرق نمی‌گذارند.

حجت الاسلام عابدینی افزود: اگر قلب یک انسانی سلیم باشد محکمات قرآن را درک کرده و به انجام رسالت خود اقدام خواهد کرد؛ اما دل های آنها که کجروی را بهانه کرده باشد به دنبال پیدا کردن متشابهات است.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: رسالت نمایندگان جدید مجلس، دولت، حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها و پژوهشکده‌ها تنها خانوادگی، استانی و شهری نیست و جهانی بوده و باید برای کمک به هر زن و مرد مظلومی در جهان اقدام کنند.

حجت الاسلام عابدینی افزود: اگر کسی ندای کمک فردی را بشنود اما به داد وی نرسد، مسلمان نیست و باید مجلس، دولت، حوزه، دانشگاه و هر مسلمان دیگری برای انجام این رسالت‌ها تلاش کنند.

وی افزود: اگر یک نماینده مجلس، طلبه و انسان پای کاری به این موضوع باور داشته باشد دیگر از کسی واهمه پیدا نمی‌کند و مانند سردار سلیمانی‌ها جهان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و همچون امام راحل عالم را زیر و زبر می‌کند.

امام جمعه جهان قرآن مسلمان ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر