کد خبر: 916861 A

رئیس مرکز فوریت های پزشکی نیشابور خبرداد:

رئیس مرکز فوریت های پزشکی نیشابور گفت: در سال گذشته در این شهرستان، ۲۵۹ حادثه، ۶۲۰ نفر مصدوم و ۱۶ نفر فوت شده داشته ایم.

به گزارش ایلنا از نیشابور، مصطفی افشارنیک در تشریح این خبر گفت: بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه جامع آماری سازمان اورژانس کشور و آنالیز حوادث ترافیکی سال ۱۳۹۸ توسط واحد آمار اورژانس ۱۱۵ نیشابور، ١٠ نقطه حادثه خیز در محور نیشابور- مشهد شناسایی شدند.

وی افزود: بیشترین آمار مربوط به محدوده خرو است که در پی ۶۰ حادثه ۱۶۹ نفر مصدوم و چهار نفر فوت کردند. همچنین در کیلومتر ۳۵ محدوده چشمه خسرو به دنبال ۳۴ حادثه ۷۸ نفر مصدوم و چهار نفر فوت شده‌اند.

وی اظهار داشت: از دیگر نقاط شناسایی شده می‌توان به محدوده قدمگاه با ۳۵ حادثه و ۹۳ مصدوم و همچنین محدوده روستای باغشن با ۲۶ حادثه و ۵۶ مصدوم و یک فوتی اشاره کرد. 

IMG_20200521_133300_369

افشارنیک خاطرنشان کرد: پنجمین و ششمین نقطه شناسایی شده محدوده روستای حاجی آباد با ۲۲ حادثه و ۴۷ مصدوم و محدوده روستای ادگ با ۲۱ حادثه دارای ۴۲ مصدوم و شش فوتی است.

  وی ادامه داد: هفتمین محل، محدوده دامداری دشت با ۲۰ حادثه و ۴۱ مصدوم، هشتمین محل محدوده روستای بوژمهران با ۱۸ حادثه،۵۰ مصدوم و یک فوتی، نهمین محل محدوده آمادگاه مقداد با ۱۳ حادثه و ۲۴ مصدوم و دهمین محل محدوده روستای علی آباد با ۱۰حادثه و ۲۰ مصدوم می باشد.  

وی با بیان اینکه سال گذشته در این ١٠ نقطه شناسایی شده به دنبال ۲۵۹ حادثه؛ ۶۲۰ نفر مصدوم و ۱۶ نفر فوت شده داشته ایم، تصریح کرد: ٢ پایگاه اورژانس جاده ای امام رضا(ع) در کیلومتر ۱۸ و پایگاه اورژانس جاده ای چشمه خسرو در کیلومتر ۳۴ و یک دستگاه آمبولانس در شهر درود جهت پوشش امدادی حوادث محور نیشابور-مشهد مستقر می باشند و در صورت لزوم بالگرد اورژانس نیز می تواند نقش مؤثری در امداد رسانی به مصدومین حوادث در این محور داشته باشد.

جاده مشهد نیشابور حوادث
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر