کد خبر: 916847 A

فرماندار اردستان خبر داد:

فرماندار اردستان گفت: به‌ منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، سه ایستگاه حفظ سلامت در مبادی ورودی شهرهای اردستان، زواره و مهاباد راه اندازی می‌شود.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا تاملی در کارگروه مقابله با کرونا اظهار کرد: با توجه به عید سعید فطر و تعطیلات پیش‌رو پیش‌بینی می‌شود که شمار زیادی از مسافران از استان و شهرهای اطراف وارد اردستان شوند و همین امر سبب نگرانی در مردم شده که با ورود مسافران به این شهرستان در بین آنان افراد مبتلا و ناقل ویروس وجود داشته باشد.

وی افزود: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، ایستگاه حفظ سلامت در مبادی ورودی شهرستان راه‌اندازی می‌شود که این امر با همکاری نیروی انتظامی، بسیج و نیروهای مردمی امکان‌پذیر است.

تاملی خاطرنشان کرد: در روستاها بهورزان به عنوان متولیان سلامت و دهیاران به عنوان حامیان سلامت، متناسب با شرایط آن روستا، اطلاع رسانی و هشداردهی به روستائیان را انجام خواهند داد.

فرماندار اردستان با بیان اینکه وضیعت شهرستان سفید است، تاکید کرد: ممنوعیت حضور در آرامستان‌ها، عدم تجمع و برگزاری مراسم ختم همچنان برقرار است.

تاملی ضمن بیان اینکه دستورالعملی برای بازگشایی نمازجمعه وجود ندارد، تصریح کرد: مساجد همچنان با رعایت پروتکل های بهداشتی باز هستند.

اردستان فرماندار اردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر