کد خبر: 916754 A

به مناسبت هفته میراث فرهنگی انجام شد؛

در این دیدار که به مناسبت هفته میراث فرهنگی انجام شد برخی از موارد و مسائل حوزه های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش ایلنا از رشت، در این دیدار سردار عبدالله‌پور ایجاد نگاه ژرف به حوزه‌های این اداره کل در استفاده از پتانسیل های میراث فرهنگی، صنعت گردشگری و صنایع‌دستی را لازمه توسعه استان و ایجاد فضای کسب و کار و اشتغال پایدار دانست.

مسعود حلاج‌پور، مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی نیز خاطرنشان کرد: نظر به توانمندی‌ها و پتانسیل‌های استان به خصوص در سه حوزه اصلی فعالیت‌های این اداره‌کل، همچنین با بهره‌مندی از توان فکری و اجرایی متخصص می‌توان ضمن هم‌افزایی نیروها در انجام فعالیت‌های مرتبط، گامی بلند در حفظ و نگهداری میراث فرهنگی، توسعه صنعت‌گردشگری و حفظ و آموزش صنایع‌دستی برداشت.

وی اظهار امیدواری کرد: امید است با همکاری بتوانیم این رسالت که منجر به توسعه پایدار استان و ایجاد اشتغال می‌شود را به بهترین نحو به انجام برسانیم.

سردار عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس گیلان نیز بر همکاری دوجانبه و آمادگی سپاه در راستای تحقق اهداف با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان تاکید کرد.

توسعه پایدار کسب و کار گردشگری گردشگری و صنایع دستی صنعت گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر