کد خبر: 916558 A

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: برای جمع آوری فطریه امسال در استان سمنان ۳۱۹ پایگاه در نظر گرفته شده که البته با توجه به جلوگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامت شهروندان پرداخت زکات فطر به صور ت الکترونیک هم فراهم شده است.

به گزارش ایلنا، محمد قوسی قائم مقام کمیته امداد استان سمنان با اعلام این خبر گفت : علاوه بر برپایی این پایگاه ها در روز عید فطر ، ۷۰ ھزار پاکت پول هم تاکنون بین مردم توزیع شده تا در صورت تمایل ، فطریه و کفاره خود را در آن قرار داده و به پایگاه ها تحویل دهند.

وی خاطرنشان کرد : پایگاه‌های فطریه در روز عید فطر در مساجد و مکان ھای اقامه نماز عید فطر و مراکز نیکوکاری شھری و روستایی برپا می شود.

محمد قوسی با بیان اینکه در سال گذشته  ۸۶۳ میلیون تومان  زکات در قالب زکات فطریه عام و سادات جمع آوری و صرف نیازمندان شد، خاطرنشان کرد: ۴۳۴ میلیون تومان در قالب  کفاره عمد و غیر عمد ، در استان سمنان جمع آوری شد .

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: برای جمع آوری فطریه امسال در استان سمنان ۳۱۹ پایگاه در نظر گرفته شده است و با توجه به جلوگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامت شهروندان پرداخت زکات فطره بر بستر الکترونیک ضروری است. 

وی با اشاره به روش های نوین پرداخت نیکوکاری در استان گفت: مردم نیکوکار می توانند فطریه عام خود را با شماره گیری سامانه آنی پرداخت نیکوکاری از طریق #*۵*۰*۰۲۳*۸۸۷۷* پرداخت کنند.

 

پرداخت الکترونیک کرونا ویروس زکات فطریه کمیته امداد سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر