کد خبر: 916309 A

مسئول ستاد نماز جمعه استان زنجان خبرداد:

مسئول ستاد نماز جمعه استان زنجان گفت: نماز عید فطر امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا در محوطه روباز میدان رسل زنجان برگزار می‌‌‍‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حکمعلی اسماعیلی امروز با اعلام این خبر، اظهار داشت: نماز عید فطر در میدان درالقرآن (رسل) زنجان از ساعت 7 صبح با حضور مومنین روزه‌دار در زنجان برگزار می‌شود.

مسئول ستاد نماز جمعه استان زنجان با بیان اینکه این نماز با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود، افزود: نماز عید فطر در فضای باز روبروی مصلی خاتم الانبیا برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: با شرکت واحد شهر زنجان در خصوص جابه‌جایی نمازگزاران هماهنگی هایی انجام شده است تا روزه‌داران در نماز عید فطر شرکت کنند.

مسئول ستاد نماز جمعه استان زنجان با اشاره به اینکه امکان برگزاری نماز عید فطر در مصلی خاتم الانبیای زنجان فراهم نشد، افزود: در شهرستان نیز در مصلی‌ها نماز عید فطر اقامه نمی‌شود.

اسماعیلی، اضافه کرد: بر اساس اعلام ستاد پیشگیری از بیماری کرونا در استان و بر اساس تصمیمات اخذ شده نماز عید فطر فقط در محوطه‌های رو باز اقامه می‌شود.

وی از تعطیلی نماز جمعه این هفته خبرداد و گفت: هنوز امکان برگزاری نماز جمعه به دلیل شیوع بیماری کرونا در مرکز استان زنجان وجود ندارد و این هفته نیز برگزار نمی‌شود.

این مسئول در خصوص میزان زکات فطره نیز گفت: هنوز از سوی آیت‌الله خاتمی میزان زکات فطره اعلام نشده است.

مسئول ستاد نماز جمعه استان زنجان /حکمعلی لسماعیلی/ نماز عید فطر/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر