کد خبر: 916101 A

با حضور اعضای شورا؛

آیین معارفه مصطفی سعیدی سیرایی، سرپرست شهرداری فردیس با حضور اعضا شورا در دفتر شهرداری فردیس برگزار شد.

به‌گزارش ایلنا، سیدحسن افتخاریان، رئیس شورای شهر فردیس در آیین معارفه سرپرست شهرداری فردیس که عصر سه‌شنبه در دفتر شهردار برگزار شد، با بیان اینکه باید در راستای ایجاد روحیه و امید افزایی به جامعه تلاش کنیم، اظهار کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری خط مقدم جبهه انقلاب است.

وی در ادامه با بیان اینکه فردیس جزو مناطق محروم و کم برخوردار محسوب می‌شود، تاکید کرد: یکایک ما باید در راستای خدمت به مردم تلاش کنیم.

رئیس شورای شهر فردیس با اشاره به نام سال جاری که جهش تولید نام گرفته است، خاطرنشان کرد: امید داریم با همراهی و همدلی یکدیگر شهر فردیس به توسعه دست یابد.

مصطفی سعیدی سیرایی‌، سرپرست شهرداری فردیس در ادامه این مراسم، همدلی و اتحاد را لازمه توسعه شهر خواند و گفت: امید داریم با همکاری شورای اسلامی شهر شاهد توسعه فردیس باشیم.

سرپرست شهرداری فردیس با بیان اینکه امکانات امروز را مرهون رشادت های شهدا هستیم، اضافه کرد: در راستای پیشرفت و توسعه شهر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود.

وی در ادامه با بیان اینکه در زمان باقی مانده از این دوره شورای اسلامی شهر فردیس باید تمام تلاش خود را بکار گیریم، خاطرنشان کرد: لازم‌ است شهر را در حوزه های زیست محیطی، فضای سبز، عمران و … به پیشرفت برسانیم.

سعیدی سیرایی با اشاره به اینکه فردیس شهری متراکم است، خاطرنشان کرد: با همکاری یکدیگر می توانیم فردیس را به حق خود که پویایی و پیشرفت است، برسانیم.

شورای شهر فردیس شهرداری فردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر