کد خبر: 916075 A

فرماندار تایباد به ایلنا خبر داد:

فرماندار تایباد گفت: قبل از بازگشایی مدارس طبق مصوبه ستاد کرونا ویروس شهرستان، تعداد ۲ هزار عدد ماسک استریل و کاملا بهداشتی در اختیار مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان قرار گرفت.

محسن سیاح در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تایباد، اظهار کرد: علاوه بر این در یک بازدید سرزده از یکی از مدارس شهر تایباد تعداد 200 عدد ماسک بهداشتی در اختیار مدیر مدرسه قرار داده شد و با توجه به فعالیت کارگاه‌های تولید ماسک در این شهرستان، هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد و هر تعداد که مدارس نیاز داشته باشند در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

فرماندار تایباد مطرح کرد: با توجه به شیوع کرونا ویروس و اهمیت سلامت دانش‌آموزان، تامین ماسک برای مدارس در اولویت است و با ظرفیت موجود کمبودی در این زمینه نیست.

وی با اشاره به افزایش بیماران مبتلا به ویروس کرونا طی روزهای اخیر در این شهرستان، مطرح کرد: این روند افزایشی نتیجه بی‌تفاوتی برخی افراد به توصیه‌ها و تاکیدات بهداشتی و مراقبتی است و باید شهروندان در چنین شرایطی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از ترددهای غیرضروری، عدم حضور در مکان‌های پرتردد و تجمع به شکست زنجیره انتقال این ویروس منحوس کمک کنند.

آموزش و پرورش سلامت ماسک مدرسه ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر