کد خبر: 915851 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

جانشین فرمانده لشکر 21 حمزه ارتش گفت: توزیع بسته های ضد عفونی کننده و غذایی پس از شناسایی خانواده ها و مناطق کم برخوردار انجام گرفته و بصورت مستمر این کمک‌ها برای خانواده های شناسایی شده ادامه می‌یابد.

سرهنگ محمد منوچهری جانشین فرمانده لشکر 21حمزه ارتش در حاشیه توزیع 10هزار بسته غذایی در محلات کم برخوردار تبریز به خبرنگار ایلنا، گفت: در راستای رزمایش کمک مومنانه و لبیک به منویات فرمانده کل قوا که در اواخر سال 98 آغاز شد، همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی نیز این رزمایش اجرایی شد.

وی ادامه داد: در این رزمایش به همت قرارگاه سپهد شهید سلیمانی به تعداد زیادی ماسک و مواد ضد عفونی کننده در بین مردم کم برخوردار استان پخش شده است.

منوچهری خاطرنشان ساخت: این رزمایش تا پایان ویروس کرونا در آذربایجان شرقی ادامه خواهد داشت.

این مقام ارتش ادامه داد: توزیع بسته های ضد عفونی کننده و غذایی پس از شناسایی خانواده ها و مناطق کم برخوردار انجام گرفته و بصورت مستمر این کمک ها برای خانواده های شناسایی شده ادامه می‌یابد.

وی با اشاره به غربالگری مردم همزمان با توزیع بسته های کمکی خاطرنشان کرد: برای تسریع در امر شناسایی افراد آلوده به ویروس‌کرونا در روستاهای شهرستان تبریز، چادرهایی برای غربالگری و آموزش‌های‌لازم در جهت پیشگیری از ویروس کرونا توسط کادر بهداری ارتش انجام می گیرد.

منوچهری ضمن اشاره به آمادگی ارتش برای ایجاد بیمارستان صحرایی خاطرنشان کرد:از نظر ایجاد بیمارستان صحرایی هیچگونه مشکل و مانعی نداریم ولی با توجه به عدم اعلام نیاز و کنترل ویروس در استان فعلا نیازی به ایجاد این بیمارستان نیست و برای ایجاد بیمارستان باید از طریق ستاد مقابله با کرونای استان به ما ابلاغ شود.

وی در پایان گفت: نقاهتگاه های ارتش در کل استان آماده پذیرش بیماران کرونایی است.

آذربایجان شرقی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیمارستان خانواده منوچهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر