کد خبر: 915778 A

رئیس پلیس اگاهی استان زنجان تاکید کرد:

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: با توجه به استقبال خوب مردم زنجان از بازار سرمایه افرادی که تجربه و شناخت کافی از این بازار ندارند؛ لازم است مستقیما نسبت به خرید سهام اقدام نکرده و از صندوق‌های سرمایه گذاری استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، سرهنگ جعفر رحمتی، امروز با اعلام این خبر ، اظهار داشت: بازار سرمایه در سال‌های اخیر به یکی از جذاب‌ترین مقاصد سرمایه‌گذاری تبدیل شده است و نقدینگی بالایی را جذب کرده است. علاوه بر استقبال عموم از این بازار، دولت و شرکت‌های خصوصی نیز با شناخت پتانسیل این بازار، متمایل به تامین مالی از این بازار شده‌اند.

رئیس پلیس اگاهی استان زنجان، افزود : سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان نهاد نظارتی و مقررات‌گذار در بازار سرمایه با وجود محدودیت‌های موجود، سعی در فرآهم آوردن بستر لازم جهت حمایت از سرمایه‌گذاران خرد و همچنین تسهیل در تامین مالی از این بازار شده است.

وی، خاطر نشان کرد : با عنایت به علت شناخت بعضی از افراد از این بازار این نگرانی وجود دارد که تعداد زیادی از مردم سرمایه گذار در این بازار در صورت افت شاخص بورس و کاهش ارزش سهام‌شان به شدت معترض شوند.

سرهنگ رحمتی با توجه به استقبال خوب مردم زنجان از بازار سرمایه به افرادی که تجربه و شناخت کافی از این بازار ندارند توصیه کرد: مستقیما نسبت به خرید سهام اقدام نکرده و از صندوق های سرمایه گذاری استفاده کنند.

رئیس پلیس اگاهی استان زنجان/ سرهنگ جعفر رحمتی /ورود به بازار بور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر