کد خبر: 915466 A

امروز رخ داد؛

فرمانده انتظامی شهرستان همدان از قتل مرد جوان با سلاح سرد توسط برادرش در این شهرستان خبرداد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ جمشید باقری ضمن تایید این خبر اظهار داشت:ساعت حوالی یک بامداد امروز-دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه-پس از گزارش یک مورد نزاع خیابانی در یکی از محله های حاشیه شهر همدان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، تیمی از ماموران کلانتری ابتدا در محل حادثه سپس در بیمارستان حضور یافتند.

وی اضافه کرد: پس از حضور در بیمارستان مشخص شد جوان ۳۰ ساله‌ای بر اثر برخورد سلاح سرد چاقو به ناحیه گردن جان خود را از دست داده است بنابراین تحقیقات پلیس برای دستگیری قاتل آغاز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان درباره چگونگی بروز این قتل توضیح داد: یکی از طرفین درگیری با برادرزاده خود بحث و جدل کرده و او این موضوع را به پدر خود منتقل می‌کند و پدر پس از اطلاع از این موضوع ناراحت و عصبانی شده و جلوی برادر خود را در خیابان سد می‌کند.

سرهنگ باقری ادامه داد: آنها در خیابان به بحث و جدل پرداخته و با هم گلاویز می‌شوند و برادر کوچکتر برادر بزرگ را در این درگیری بر زمین می زند در مقابل برادر ۴۰ ساله هم با استفاده از سلاح سرد ضربه‌ای به ناحیه گردن او وارد می‌کند.

وی افزود: برادر بزرگتر پس از این اتفاق از محل متواری شد و با وجود انتقال جوان حدود ۳۰ ساله به بیمارستان اما بر اثر وارد شدن ضربه به ناحیه حساس گردن و بریده شدن شاه رگ او جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان بیان کرد: با توجه به اینکه قاتل توسط ماموران انتظامی شناسایی شده تلاش پلیس برای دستگیری او ادامه دارد.

پدر فرمانده انتظامی شهرستان قتل جوان همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر