کد خبر: 914913 A

فرمانده انتظامی استان سمنان خبر داد؛

3 آدم ربا که در ازای مبلغ 2 میلیون تومان جوان 21 ساله ای را ربوده بودند با تلاش کارآگاهان پلیس دامغان دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، سردار عبدالله حسنی فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: ساعت 04:48 دوشنبه گذشته گزارش ربایش پسری 21 ساله در دامغان به مرکز فوریت های پلیسی110 اعلام شد.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع دستورات لازم به فرماندهی انتظامی شهرستان دامغان صادر و بی ‌درنگ تحقیقات کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی در این خصوص آغاز شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در ادامه بررسی‌های مشخص شد جوان ربوده شده در تماسی از مادرش درخواست پرداخت 2 میلیون تومان وجه نقد را برای گروگانگیران در قبال آزادی اش داشته است.

به گفته سردار حسنی تحقیقات فنی و اطلاعاتی پلیس ادامه یافت تا این که در کمترین زمان ممکن یکی از دوستان گروگان که همان روز با وی مشاهده شده بود شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی دستگیر و برای پاره ای توضیحات به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی افزود: متهم که از سرعت عمل پلیس بهت زده شده بود در بازجویی ها از انجام گروگانگیری و انتقال گروگان به یکی از روستاهای اطراف شهرستان دامغان با همدستی 2 نفر دیگر خبر داد.

سردار حسنی با اعلام اجرای عملیات منسجم و مقتدرانه پلیس برای نجات گروگان توسط ماموران انتظامی شهرستان دامغان خاطرنشان کرد: در این اقدام هماهنگ تمام جوانب برای سلامت گروگان مد نظر قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی از رهایی گروگان از چنگال آدم ربایان و بازگشت وی به آغوش گرم خانواده خبرداد و گفت: این عملیات از زمان شروع یعنی به محض دریافت خبر گروگانگیری تا لحظه نجات گروگان کمتر از 5 ساعت به طول انجامید.

فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به اعتراف صریح متهمان به جرم خود مبنی بر آدم ربایی گفت: هر 3 نفر پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

گروگانگيري نوجوان دامغانی کارآگاهان پلیس دامغان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر