کد خبر: 914733 A

معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان خبرداد:

معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان گفت: نماز عید فطر فقط در مساجدی که دارای فضای روباز هستند، برگزار می‌شود و در بقیه مساجد ممنوع است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، خدابخش مرادی نافچی، امروز با اعلام این خبر، اظهار داشت: با توجه به مصوبات جدید ستاد پیشگیری از بیماری کرونا، نماز عید فطر فقط در مساجدی که دارای فضای روباز بوده با رعایت پروتکل‌های اعلامی و بهداشتی برگزار می‌شود.

معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان ادامه داد: بر اساس مصوبات جدید این ستاد نماز عید فطر در مکان‌های پرتجمع از جمله مصلی‌ها و امامزاده‌ها در سطح استان برگزار نمی‌‌شود.

این مسئول در استان زنجان، در خصوص برگزاری راهپیمایی روز قدس نیز، گفت: بر اساس تصمیمات جدید اگر شهر یا شهرستانی دارای وضعیت سفید بود نماز جمعه برگزار و قطعنامه روز قدس قرائت می‌شود.

معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان ، تصریح کرد: کنکور با پروتکل‌های بهداشتی در استان برگزار می‌شود و همه تمهیدات اعلام شده از سوی ستاد مقابله با بیماری کرونا در برگزاری کنکور مورد توجه قرار می‌‌گیرد.

مرادی نافچی، به از سرگیری فعالیت هتل‌ها و رستوران‌‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبرداد و گفت: فعالیت هتل‌ها و رستوران‌ها بعد از ماه رمضان آغاز می‌شود.

معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان /خدا بخش مرادی نافچی/کرونا و
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر