کد خبر: 914704 A

استاندار اصفهان مطرح کرد:

استاندار اصفهان گفت: دولت تدبیر و امید زیرساخت‌های بسیار خوبی در حوزه بهداشت و درمان ایجاد کرده است که تاثیر قابل قبولی در مهار بیماری کرونا داشت.

به گزارش ایلنا از اصفهان، در آیین توزیع یک هزار و ۷۰۰ بسته غذایی بین آسیب دیدگان از بیماری کرونا در شهر قهجاورستان گفت: مردم و خیران فهیم استان اصفهان با لبیک به فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب در طرح کمک مومنانه در کشور پیشتاز بودند.

وی ادامه داد: جنبه عاطفی و معنوی کمک به خانوادهای آسیب‌دیده از بیماری کرونا در کنار بعد مادی آن بسیار ارزشمند است.

وی به تلاش دولت برای مقابله با این بیماری اشاره کرد و گفت: دولت تمامی ظرفیت‌های موجود خود را برای مقابله با این بیماری به‌کار گرفته است و در کنار آن، مردم و نیروهای نظامی و انتظامی با همدلی، مبارزه‌ای یکدل و یک‌صدا را از مرزهای این کشور به جان مخابره کردند.

استاندار اصفهان ادامه داد: مهار کرونا به واسطه همدلی، وحدت و انسجام مردم، نیروهای مسلح و دولت بود.

وی افزود: البته مهار کرونا به معنای پایان کرونا نیست و همه مردم و مسوولان باید تمهیدات زندگی با کرونا را در زندگی مراعات کنند.

رضایی تاکید کرد: رعایت نکات و دستورات بهداشتی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و حمایت از نیازمندان از جمله ضروریات ادامه این راه است.

استاندار اصفهان تاکید کرد: دولت تدبیر و امید زیر ساخت‌های بسیار خوبی در حوزه بهداشت و درمان ایجاد کرده است و این امکانات و تجهیزات پیشرفته درمانی و بهداشتی به کمک پزشکان متخصص و متعهد کشور برای مقابله با بیماری کرونا آمد.

بهداشت و درمان دولت تدبیر و امید استاندار اصفهان بیماری کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر