کد خبر: 914640 A

معاون اقتصادی استاندار عنوان کرد؛

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد با اشاره به خسارت‌های ناشی از بروز و شیوع بیماری کرونا به صنایع، تولید ‌و کشاورزی استان گفت: این خسارت ها باید توسط دستگاه‌های اجرایی به‌طور دقیق رصد و برای پیگیری جبران آن اقدام شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از یزد، مسعود عظیمی با بیان اینکه بروز و شیوع بیماری کرونا به صنایع و بخش تولید،‌ کشاورزی و دامپروری استان خسارت‌هایی وارد کرده،اظهار داشت:لازم است صاحبان صنایع، بخش تولید، کشاورزی و سایر مجموعه‌هایی که به علت کرونا دچار مشکل اقتصادی و نقدینگی شده اند، تمام موارد را بر اساس اطلاعات مستند تنظیم و ارائه دهند تا پیگیری لازم ‌در این رابطه انجام شود.

وی به مشکل نقدینگی برخی از واحدهای تولیدی و صنعتی در زمان شیوع کرونا تاکنون در سطح استان اشاره و بر همکاری تمام دستگاه‌ها با فعالان این حوزه برای برون رفت از مشکلات تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار افزود: همکاری بخش‌خصوصی و تشکل‌ها‌ی غیردولتی کارآفرین برای عبور از وضعیت کنونی ضروری است و درحال حاضر نیز شاهد تعامل و اقدام مناسبی هستیم و باید همکاری‌ها و پیگیری‌ها ادامه داشته باشد.

عظیمی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: نگرانی دیگری که در حوزه تولید وجود دارد موضوع صادرات است زیرا درحال حاضر واحدهای تولیدی و صنعتی ‌استان به‌رغم مبادرت به تولید با مرزهای بسته روبرو بوده و هستند که در این رابطه نیز باید تصمیم و اقدام موثری انجام شود.

یزد کرونا تولید و صادرات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر