کد خبر: 914619 A

استاندار یزد خبر داد:

استاندار یزد با اشاره به آخرین تصمیمات ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا گفت: در نشست این ستاد در مورد راهپیمایی روز قدس، اقامه نماز عید فطر و بازگشایی دانشگاه‌ها تصمیم گیری شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از یزد، محمدعلی طالبی در خصوص تصمیمات ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا، اظهار داشت: تمام شهر‌های کشور به جز خوزستان می‌توانند نماز عید فطر را در مکان‌های روباز، مساجد و تکایا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار کنند و در استان یزد مشکلی برای برگزاری نماز عید فطر نداریم.

استاندار در مورد بازگشایی دانشگاه‌ها ادامه داد: با برنامه ریزی دانشگاه‌ها و وزارت علوم، دانشگاه‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و محدودیت‌ها نیز از ۱۷ خرداد ماه بازگشایی می‌شوند.

طالبی در مورد برگزاری مراسم روز قدس هم عنوان کرد: در ستاد، تصمیم بر این شد که مراسم روز قدس در شهر‌های سفید و در محل برگزاری نماز جمعه و بدون راهپیمایی برگزار شود.

استاندار یزد با ابراز امیدواری از اینکه تا روز قدس ۵ شهر استان از نظر وضعیت سفید اعلام شود، اظهار داشت: برای روز قدس در استان برنامه رژه موتوری در نظر گرفته شده است که البته شاید با نظر ستاد مقابله با کرونای استان این امر نیز اتفاق نیفتد که البته مسئولان استان در حال برنامه ریزی‌هایی برای گرامیداشت این روز هستند.

روز قدس یزد کرونا استاندار یزد عیدفطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر