کد خبر: 914491 A

شهردار بندرعباس:

شهردار بندرعباس از روابط عمومی به عنوان هنر و علم ارتباط اجتماعی یاد کرد و گفت: با توجه به تعدد خدمات در شهرداری بندرعباس، توجه ویژه‌ای به کارکرد این بخش می‌شود.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت ماه، آغاز هفته روابط‌عمومی و ارتباطات، اظهار کرد: امروزه روابط‌عمومی یکی از بنیادی‌ترین دانش‌ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان است.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی، هنر و علم ارتباط اجتماعی است، افزود: سازمان‌ها باید به وسیله دانش پر اهمیت روابط عمومی بکوشند تا نسبت به مسئولیت اجتماعی خویش عمل کنند.

شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: دستیابی به اطلاعات دقیق از رضایتمندی مخاطبان و مراجعان، نشر اخبار و عملکرد دستگاه مربوطه و غیره از مهمترین وظایف روابط عمومی است.

امینی‌زاده با بیان اینکه روابط عمومی از ارکان مهم هر سازمان موفق است، تصریح کرد: روابط عمومی کارآمد و خلاق، لازمه ایجاد هماهنگی بین هر سازمان و مردم است.

این مقام مسئول در ادامه نیز عنوان کرد: از سالها پیش روابط عمومی به عنوان یک بخش اساسی در سازمانهای مختلف ایجاد شده و با گسترش ارتباطات شاهد توجه بیشتر به این بخش هستیم.

شهردار بندرعباس گفت: با توجه به تعدد خدمات در شهرداری بندرعباس، طی سالهای اخیر سعی شده ضمن بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد، توجه ویژه‌ای به کارکرد این بخش شود.

وی بیان کرد: این نگرش باعث تقویت جایگاه روابط عمومی های شهرداری بندرعباس شده است.

روابط عمومی شهرداری هنر عمومی بندرعباس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر