کد خبر: 913363 A

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری سمنان:

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان گفت: ۲۰ نقطه حادثه خیز در جاده های روستایی استان شناسایی شده است که برای کاهش سوانح رانندگی برای رفع این نقاط اقدام می‌شود.

به گزارش ایلنا، مهدی صمیمیان افزود: برگزاری‌جلسات پیگیری برای رفع نقاط حادثه‌خیز در جاده‌های روستایی استان با پیشنهاد اداره دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و به ریاست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در هفته آینده برگزار می شود.

وی تصریح کرد: رفع نقاط حادثه خیز در جاده های روستایی استان سمنان از دغدغه های به حق فرمانداری‌های استان است که با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای برای رفع این چالش اقدام می‌شود.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان اظهار داشت: تصویب و تخصیص اعتبارهای مالی در قالب اعتبارهای استانی برای بازسازی جاده های روستایی در دستور کار قرار گیرد.

وی بیان کرد: در بازسازی جاده های روستایی از دیدگاه های دهیاری های استان ، اعضای شورای اسلامی روستاهای استان و پلیس راه استان استفاده شود.

مهدی صمیمیان یادآور شد: دهیاران پیگیری های مستمری برای رفع مشکلات زیرساختی در بخش جاده های روستایی از دستگاه‌های اجرایی استان داشته باشند.

نقاط حادثه خیز دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان جاده های روستایی استان سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر