کد خبر: 913319 A

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان مطرح کرد:

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با تاکید بر وارد کردن ایتام استان سمنان به بازار بورس و کارگزای‌ها با هدف ایجاد آینده ای روشن گفت: ایجاد یک مرکز نیکوکاری با هدف اجرایی شدن این طرح در استان در دستورکار قرار دارد.

به گزارش ایلنا، محسن مسعودیان راد مدیر کل کمیته امداد استان سمنان در دیدار با احمد بهکار مرام رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان سمنان ضمن تقدیر از همکاری این بانک با کمیته امداد خاطرنشان کرد: معرفی مشاوره های بازار بورس از سوی این بانک برای ایجاد بازار سرمایه در بورس برای ایتام کمک شایانی در آینده این افراد خواهد داشت.
 
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش همدلی و کمک مومنانه خاطرنشان کرد: دستگاه های متولی و سازمان های حمایت گر علاوه بر جلوگیری از جزیره ای عمل کردن و موازی کاری ضروری است تنها حمایت های آن ها به سبد حماتی ختم نشود.
 
مسعودیان با تاکید بر اینکه باید زمینه سرمایه‌گذاری برای این کودکان در نظر گرفته شود، تصریح کرد: آشنایی این افراد با داد ستد و بازار کار در تامین آینده آنان نقش بسزایی دارد.
 
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان اظهار داشت: حمایت از این افراد نباید تنها به پرداخت ماهیانه کمک‌های نقدی ختم شود بلکه باید با آینده نگری همراه باشد.
 
مسعودیان راد ایجاد بازار سرمایه برای ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان را از اهداف پیش رو این نهاد برشمرد و گفت: اقدام بلند مدت با تبیین نقشه راه در قالب سرمایه‌گذاری بورس، اشتغال، ایجاد ارزش افزوده و صادرات محصولات باید در نظر گرفته شود.
 
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته اداد استان سمنان با اشاره به اینکه کارمندان بانک ملی استان سمنان حمایت ۷۰ نفر از ایتام استان سمنان را برعهده دارند تصریح کرد: همه ساله این بانک با مشارکت در اطعام افطاری سفره ای گسترده برای ایتام مهیا می‌کرد که با توجه به شیوع ویروس کرونا در سال جاری می توانند در طح اطعام مهدوی و پخت ۳۱۳ هزار پرس غذای گرم شرکت کنند.

حسن ویلان خاطرنشان کرد: کمک خیرین به سمت وسوی ایجادبازار بورس باید سوق داده شود تا ماندگاری و آینده ای روشن برای افراد نیازمند داشته باشد.

ایتام بازار بورس کمیته امداد سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر