کد خبر: 913140 A

در لرستان رخ داد؛

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: در حادثه برخورد اتوبوس با کامیون در محور اسلام آباد - کوهدشت 6 نفر کشته و زخمی شدند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا، صارم رضایی گفت: در حادثه برخورد اتوبوس با کامیون در محور اسلام آباد - کوهدشت ۶ نفر کشته و زخمی شدند.

وی با بیان این خبر اظهار کرد: از طریق مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر لرستان حادثه برخورد کامیون با اتوبوس اطلاع داده شد که بلافاصله تیم‌های امدادی و عملیاتی پایگاه امداد جاده‌ای بلوران به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: این حادثه که در ۱۰ کیلومتری پایگاه بلوران به سمت کوهدشت اتفاق افتاد که ۵ نفر مصدوم شدند و یک نفر نیز که سرنشین کامیون بود جان خود را از دست داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: در این حادثه ۴ تن از عوامل امدادی به همراه یک دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر و یک دستگاه خودروی ست نجات به محل حادثه اعزام شدند که توانستند با استفاده از دستگاه‌های ست نجات کار رهاسازی را انجام دهند و خدمات امدادی مطلوبی به حادثه دیدگان ارائه دهند.

رضایی بیان کرد: سه نفر از مصدومان که نیاز به خدمات بیمارستانی داشتند توسط جمعیت هلال احمر به مراکز درمانی در شهرستان کوهدشت انتقال یافتند.

وی در پایان گفت: علت این حادثه از سوی عوامل انتظامی و پلیس راه در حال بررسی است و متعاقبا اطلاع رسانی می‌شود.

اتوبوس تصادف جمعیت هلال احمر کشته و زخمی اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر