کد خبر: 910138 A

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان:

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قزوین از اجرای ۱۵ طرح کلان اقتصادی (مگاپروژه) با هدف کمک به تسریع توسعه استان قزوین در حوزه‌ها و شاخص‌های مختلف در سال جاری خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، ابوالفضل یاری با اعلام این خبر گفت: این کلان طرح‌ها از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی قزوین تهیه و در نشست با استاندار و شورای هماهنگی معاونین استانداری و مجمع منتخبان مردم استان در مجلس شورای اسلامی طرح و مورد تایید قرار گرفته و با ابلاغ و دستور استاندار از سال جاری اجرایی می شوند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قزوین افزود: برای هر یک از این کلان طرح ها یک مدیر اجرایی تعیین خواهد شد که امور صفر تا ۱۰۰ مربوط به طرح تعیین شده را پیگیری خواهد کرد.

یاری از ساماندهی مجموعه آبگرم یله گنبد، شهرک انرژی، منطقه ویژه اقتصادی، پردیس های روستایی و دهکده لجستیک به عنوان برخی از این کلان طرح ها نام برد و ادامه داد: جزییات و اسامی کامل ۱۵ کلان طرح یاد شده که مربوط به حوزه های مختلف اقتصادی از جمله صنعت، خدمات، فناوری، گردشگری و انرژی هستند پس از جمع بندی به اطلاع عموم و رسانه ها رسانده خواهد شد.

وی افزود: اجرا و پیشبرد این طرح ها که برخی تعیین شده و باید اجرا شوند و برخی نیز نیازمند تعریف و جانمایی هستند منشاء سرعت بخشیدن به توسعه استان قزوین به شمار خواهند رفت.

این مسئول با بیان اینکه اجرای این طرح شاخص‌های توسعه یافتگی استان قزوین را بهبود می‌بخشد، خاطرنشان کرد: اجماع مدیران دستگاه ها و ادارات استان اجرا و نتیجه بخش کردن این کلان طرح ها خواهد بود تا در سال جهش تولید گام بلندی از سوی دولت به منظور تسریع در توسعه استان برداشته شود.

استان قزوین دولت سازمان مدیریت و برنامه ریزی شاخص صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر