کد خبر: 908760 A

در گلستان رخ داد؛

فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری زندانی فراری که خانواده‌اش مدعی فوتش بودند، در شهرستان گنبدکاووس خبرداد.

به گزارش ایلنا، سردار روح الامین قاسمی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه زندانی فراری که از ۳ سال قبل بنابر اعلام خانواده اش فوت کرده بود زنده است، مراتب در دستورکار پلیس آگاهی شهرستان گنبدکاووس قرار گرفت و اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی پلیس در این راستا آغاز شد و سرانجام با پیگیری‌های بی‌وقفه ماموران مشخص شد متهم در یکی از روستا‌های اطراف شهرستان اقامت دارد.

فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه سوابق متعدد سرقت، آدم‌ربایی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان در پرونده این زندانی فراری وجود دارد، تصریح کرد: ماموران طی هماهنگی با مقام قضایی و در عملیاتی غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

سردار قاسمی گفت: متهم در تحقیقات مقدماتی پلیس اعلام کرد پس از اینکه با قرار وثیقه از زندان آزاد شد با تهیه گواهی فوت جعلی و مراسم ختم، مدتی متواری شده و با تغییر چهره زندگی مخفیانه‌ای را دنبال کرده است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه مراجع قضایی برای این زندانی فراری ۲۵ سال حبس در نظر گرفته بودند، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح معرفی شد.

خانواده دستور کار پلیس زندان فرمانده انتظامی فوت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر