کد خبر: 908616 A

رئیس شورای شهر سنندج :

در پی تجمع اعتراضی صبح امروز -دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه- برخی تاکسی‌داران سنندجی نسبت به اجرای پیاده‌‌‌رو سازی درخیابان فردوسی این شهر، رئیس شورای شهر سنندج گفت: طرح پیاده روسازی خیابان فردوسی مانند دیگر شهرها اجرا می شود.

جلال شریعتی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در این باره، گفت: تعدادی از نمایندگان تاکسی‌داران شهر سنندج نسبت به اجرای طرح پیاده روسازی خیابان فردوسی این شهر در میدان آزادی نزد مقامات مسئول استانداری رفته و گلایه کرده‌اند.

وی افزود: مطالعات این طرح از سال 94 برای اجرا شدن در یکی از میادین شهر سنندج در دستور کار قرار گرفت که با توجه به جلسات متعدد مقامات استانی، شهری و انتظامی خیابان فردوسی که در مرکز شهر قرار گرفته و جزو بافت قدیمی نیز محسوب می شود اتخاب شد .

شریعتی افزود : از طرف دیگر این خیابان  پل ارتباطی شمال به جنوب استان است و مانند دیگر شهرهای ایران طرح پیاده رو سازی  در آن اجرا می‌شود.

رئیس شورای شهر سنندج ادامه داد: اما تاکسی داران عزیز نگران نباشند زیرا  باید منافع تمامی شهر را در اجرای این طرح در نظر گرفت  و قطعا طرح های جایگزین توسط حمل و نقل عمومی اجرا می شود که رضایت همگی را به دنبال دارد.

ایران و جهان حمل و نقل عمومی شورای شهر سنندج میدان آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر