کد خبر: 908268 A

مدیر عامل جمعیت هلال احمر مرکزی:

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: جمعیت هلال احمر استان این استان، سه‌هزار و ۱۰۵ بسته غذایی بین خانوده های آسیب‌دیده از بیماری کرونا توزیع کرد.

به گزارش ایلنا، محمد محمدی گفت: این بسته‌های غذایی به منظور اجرای طرح پویش طرح‌های رحمت که هر ساله در ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود، توزیع شده است.

وی افزود: ارزش این بسته‌های غذایی تهیه شده پنج میلیارد و ۶۹۳ میلیون ریال است که با حفظ کرامت بین خانواده‌های آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی در ادامه افزود: این جمعیت در به منظور ، مقابله با شیوع ویروس کرونا از نخستین روزهای شیوع این بیماری در این استان با جدیت وارد شده و همه توان خود را برای کمک به مهار این ویروس به کار بسته است.

 محمدی گفت: جمعیت هلال احمر استان مرکزی تاکنون چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بسته‌های بهداشتی شامل ماسک و موادضدعفونی بین اقشار نیازمند استان مرکزی توزیع کرده است.

وی عنوان کرد: جمعیت هلال احمر همچنان نیز برنامه‌ها و طرح‌های مختلفی برای کمک به خانواده‌های اسیب دیده، در دستور کار خود دارد.

استان مرکزی بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و نخستین مورد ویروس کرونا در این استان در اول اسفندماه سال ۹۸، پس از قم به ثبت رسیده است.

جمعیت هلال احمر استان قم مدیرعامل جمعیت هلال احمر ویروس ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر