کد خبر: 906763 A

یک مقام مسئول خبرداد:

رئیس سازمان مدیریت پسماند ارومیه گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و چشم‌اندازی که سازمان دارد، امسال تغییرات اساسی در زمینه مدیریت پسماند در شهر ارومیه اتفاق می‌افتد که بهره‌برداری از کارخانه کمپوست یکی از برنامه‌های درنظرگرفته شده است.

به گزارش ایلنا، احد یوسفی گفت: سال گذشته اقدامات و زمینه‌سازی‌های خوبی برای تغییر در شیوه مدیریت پسماند صورت گرفت که امسال قصد داریم برنامه‌های مدنظر را نهایی و عملی کنیم.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه افزود: بهره‌برداری از کارخانه کمپوست؛ تجهیز و مدرن‌کردن ماشین آلات سازمان در زمینه جمع‌آوری، حمل و دفن؛ برنامه‌ریزی برای تفکیک صحیح پسماند در ارومیه و بهره‌مندی از توان نخبگان بومی در زمینه‌های مختلف مدیریت پسماند از جمله برنامه‌های مدنظر سازمان برای سال جاری است.

یوسفی تصریح کرد: شعار جهانی "زباله طلای کثیف" یک حقیقت واضح است که ما نیز باید آن را باور و در جهت عملی‌ساختن این شعار برای ایجاد رفاه و آبادانی شهرمان استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: با عملی‌شدن اقدامات ذکر شده چهره مدیریتی پسماند در شهر ارومیه تغییر کرده و شهروندان نیز به طور ملموس این تغییرات را احساس خواهند کرد. همچنین ما از شهروندان درخواست داریم کماکان سابق ما را در نیل به اهدافمان یاری کنند زیرا نیازمند مشارکتشان هستیم.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه از صدور کارت شناسایی برای پاکبانان خبر داد و گفت: پاکبانان به سبب شغلشان گاه تا پاسی از شب و یا نیمه‌های شب مشغول به فعالیت هستند که وجود کارت شناسایی می‌تواند در شناخت آنها برای  نیروهای انتظامی و اجتناب از سواستفاده از لباس پاکبانی سودمند باشد، لذا سازمان قصد دارد کارت شناسایی را بدین منظور صادر کند.

زباله شهرداری نخبگان ارومیه برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر