کد خبر: 906718 A

در قالب طرح جهاد همبستگی انجام شد؛

واحد‌های آسیب دیده از سیل که در قالب طرح جهاد همبستگی با مشارکت بسیج سازندگی، بهزیستی، کمیته امداد و بنیاد مسکن بازسازی شده اند تحویل مالکان آنها شد.

به گزارش ایلنا، با حضور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در روستا‌های آدشته و جاورسیان شهرستان خنداب واحد‌های ساخته شده آسیب دیده از سیل که در قالب طرح جهاد همبستگی با مشارکت بسیج سازندگی، بهزیستی، کمیته امداد و بنیاد مسکن ساخته شده‌اند تحویل مالکان آنها شد.

سردار پاسدار کریمی در حاشیه این مراسم گفت: بعد از خسارت‌هایی که سیل فروردین ۹۸ به منازل مردم در سطح استان وارد کرد و تعداد زیادی از واحد‌های مسکونی آسیب دیدند بنابر سیاست گذاری در استان قرار شد سپاه روح الله ساخت بیش از ۳۰۰ واحد مسکونی را برعهده بگیرد که ۴۰ واحد آن سهم شهرستان خنداب است.

وی با بیان اینکه از این ۴۰ واحد سهم شهرستان خنداب ۳۴ واحد تکمیل شده است و ۶ واحد مسکونی باقیمانده هم در آینده نزدیک تحویل خواهد شد، افزود: از این ۴۰ واحد ۷ واحد مشترک با بهزیستی بوده و مابقی مشترک با کمیته امداد است.

 فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه تمامی این واحد‌ها ۶۰ متری هستند و تقریبا ۹۰ میلیون تومان هزینه هر یک از این منازل شده است اضافه کرد: هر واحد ۴۰ میلیون تومان تسهیلات دولتی داشته، ۱۰ میلیون تومان کمیته امداد یا بهزیستی و ۱۰ میلیون تومان هم بنیاد مسکن کمک کرده و مابقی را سپاه و بسیج و گروه‌های جهادی متقبل شده اند.

سردار پاسدار کریمی بیان کرد: هر واحدی که تحویل دادیم تلاش کردیم که اگر نیاز است در بحث تجهیزات و امکانات منزل کمک‌هایی شود تا خانواده‌ای که مستقر می‌شوند بتوانند با شرایط رفاهی مناسبی زندگی کنند.

بسیج بهزیستی سیل کمیته امداد مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر