کد خبر: 905671 A

از سوی معلم سربیشه‌ای انجام شد؛

معلم روستای عشایری چاه بیدک شهرستان سربیشه در استان خراسان جنوبی، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، اقدام به برگزاری کلاس‌های درس برای دانش آموزانش کرد.

به گزارش ایلنا، محمد حسینی درح با وجود تهدید کرونا، دست از تلاش برنداشت و برای تعلیم و تربیت فرزندان عشایر و مرزنشین چاه بیدک بخش درح علاوه بر بهره گیری از فضای مجازی، شبکه شاد، تهیه و توزیع درسنامه، در میان آنان حاضر شده است تا آن دسته از دانش آموزانی که به هر دلیلی نمی‌توانند از آموزش‌های مجازی استفاده کنند به صورت حضوری آموزش دریافت کنند.

وی با بیان اینکه کلاس‌های درس محله‌ عشایری چاه بیدک بخش درح شهرستان سربیشه با حفظ پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برقرار شده گفت: این کلاس‌ها با هدف رفع اشکال، پاسخ به سؤالات آموزشی و پرورشی دانش آموزان و ارزیابی و بازخورد آزمون‌های عملکردی برگزار می‌شود.

این معلم سربیشه‌ای افزود: ایجاد شبکه آموزش دانش آموزان یا همان شاد، نیاز ضروری نظام تعلیم و تربیت بود که امیدوارم با تلاش شبانه روزی کارشناسان اطلاعات و فناوری حوزه‌های ستادی نقایص آن رفع شود و با توسعه‌ زیر ساخت‌ها در دو بخش سخت و نرم افزاری، جایگاه اصلی خود در فرایند تعلیم و تربیت پیدا کند.

تعلیم و تربیت شبانه روزی فضای مجازی محمد حسینی معلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر