کد خبر: 905462 A

۴۰ نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا در نقاهتگاه۱۰۰تختخوابی شهید منصور کاظمی منطقه یکم امامت نداجا پذیرش شدند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، نقاهتگاه ۱۰۰ تخت خوابی پزشکیارشهید منصور کاظمی ،به عنوان نقاهتگاه معین دانشگاه علوم پزشکی در ستاد مقابله با ویروس کرونا در بندرعباس توانایی پذیرش و بستری یکصد بیمار مبتلا به این ویروس را دارد.

یکی از مراکز پیش بینی شده در راستای مبارزه با ویروس کرونا ،مرکز نقاهتگاهی منطقه یکم امامت نداجا است که به منظور همکاری های فرابخشی، با مشارکت معاونت بهداشت، درمان و دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس ،به همت منطقه یکم امامت نداجا تجهیز و آماده ارائه خدمت به مردم استان هرمزگان شد.

بنا به تصمیم ستاد مقابله با ویروس کرونا در استان هرمزگان و با توجه به نیاز افزایش ظرفیت پذیرش و بستری بیماران مبتلا به کوئید۱۹ در سطح شهر بندرعباس، زمینه استفاده از نقاهتگاه۱۰۰تختخوابی پزشک یار شهید منصور کاظمی متعلق به منطقه یکم امامت نداجا فراهم شد.

۴۰ بیمار کرونایی تاکنون به این مرکز نقاهتگاهی مراجعه کرده اند که با مدد مدافعان سلامت بیمارستان حضرت سیدالشهداء منطقه یکم امامت نداجا پس از گذراندن دوران نقاهت و درمان ،۲۶نفر از بیماران کرونا روند بهبود را پیش گرفته و مرخص شده اند و مابقی همچنان دوران درمان را در نقاهتگاه شهید کاظمی تحت مداوای پزشکان و پرسداران منطقه یکم امامت نداجا طی می کنند.

 

بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی درمان سلامت ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر