کد خبر: 905087 A

رئیس سازمان آتش نشانی اراک:

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک گفت: حریق کارخانه نورد آلومینیوم اراک بامداد امروز با سرعت عمل آتش نشانان اطفاء شد.

به گزارش ایلنا، مسعود آقازیارتی گفت: کارخانه نورد آلومینیوم اراک بامداد امروز طمعه حریق شد که با سرعت عمل بالا و حضور آتش نشانان سه ایستگاه آتش نشانی اراک، آتش سوزی مهار و خاموش شد.

آقازیارتی افزود: در ساعت 5:37 صبح امروز ( دوشنبه 8 اردیبهشت)، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اراک با دریافت خبر بروز آتش‌سوزی در کارخانه نورد آلومینیوم که توسط کارگران این کارخانه اطلاع رسانی شده بود، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه‌های شماره دو و یک را به ترتیب از کوی صنعتی و کوی مصطفی خمینی به همراه خودروی تانکر پشتیبان از ایستگاه شماره 11 واقع در کوی الغدیر به محل حادثه اعزام کرد.

به گفته وی، یکی از دستگاه‌های نورد این کارخانه در داخل یک سوله بزرگ به علت نامعلوم دچار آتش‌سوزی شده بود و آتش به سقف کارگاه سرایت کرده و فن های هواکش پشت بام را نیز در بر گرفته بود که با سرعت عمل و دقت بالای آتش نشانان، آتش در همان دقایق اولیه به کنترل نیروهای عملیاتی درآمد و از سرایت آن به دیگر دستگاه های داخل سوله و نیز قسمت های دیگر سقف که از نوع پشم شیشه بود جلوگیری شد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه مصدوم و تلفات جانی برجای نگذاشت، افزود: علت بروز این حادثه توسط کارشناسان ایمنی آتش نشانی اراک در حال بررسی است.

آتش نشانی سازمان آتش نشانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر