کد خبر: 904370 A

فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری قاچاقچی مسلح در ایست و بازرسی تنگراه خبر داد و گفت: از خودروی متهم نارنجک و سلاح جنگی کشف شده است.

به گزارش ایلنا، سردار روح‌الامین قاسمی اظهار داشت: ماموران انتظامی گالیکش در ایست و بازرسی تنگراه حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه سواری هیوندا مشکوک و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی گلستان تصریح کرد: حین بازرسی از خودرو، راننده به سرعت اتومبیل را روشن کرده و اقدام به فرار کرد که با سرعت عمل ماموران و طی یک تعقیب و گریز هدفمند پلیسی خودرو متوقف و متهم زمین‌گیر شد.

وی با اشاره به مجروح شدن 2 مامور وظیفه شناس طی این عملیات و انتقال آنان به مراکز درمانی، تصریح کرد: در بازرسی از خودرو متهم، مقدار 13 کیلو و 455 گرم تریاک، یک قبضه کلت کمری جنگی یک تیغه خشاب جنگی 15 عددی، 34 عدد فشنگ جنگی، یک عدد نارنجک دستی اشک آور و ماسک ضد گاز و فیلتر مربوط به آن، تعداد 8 حقه وافور بدون چوب و 2 عدد حقه کامل وافور و تعداد 2 عدد سیم حلقه دار کشف شد.

سردار قاسمی با اشاره به معرفی متهم به مراجع قانونی، تصریح کرد: پلیس قاطعانه و با تمام توان با مخلان امنیت برخورد کرده و اجازه عرض اندام به اینگونه افراد نخواهد داد.

خودرو زمین فرمانده انتظامی گاز مراکز درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر