کد خبر: 904337 A

از محل کمک‌های داوطلبانه کارکنان و اعضای هیات علمی؛

دانشگاهیان دانشگاه سمنان چهار میلیارد ریال برای خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران کرونایی در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سمنان اهدا کردند.

به گزارش ایلنا، فرزین یغمایی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه سمنان در جلسه‌ هم‌اندیشی که به منظور هماهنگی انجام این کار خیر در دانشگاه سمنان برگزار شد، ضمن قدر دانی از دانشگاهیان دانشگاه سمنان گفت : این مبلغ از محل کمک‌های شخصی همکاران دانشگاهی است و هیچ گونه اعتبار دولتی در آن وارد نشده است.

وی افزود : در اولین فرصت ممکن گزارش خرید تجهیزات مورد نیاز از سوی دانشگاه سمنان به اطلاع همکاران خواهد رسید و در مراسمی به دانشگاه علوم پزشکی سمنان اهدا می‌شود .

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سمنان نیز در این جلسه خاطر نشان کرد :  نمی‌خواهیم در این شرایط گسترش ویروس کرونا هیچ هم وطنی به‌خاطر کمبود امکانات جان خود را از دست بدهد و  در کمک به کادر درمان با خرید تجهیزات مورد نیاز تمام توان خود را تا حد امکان به کار خواهیم گرفت .

 داریوش پهلوان، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی اداری دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان نیز با اشاره به تجهیزات مورد نیاز این دانشگاه شامل پمپ سرنگی ، ساکشن  جراحی ، ونتیلاتور و دیگر تجهیزات پزشکی گفت : کمک‌‌ها و نوع دوستی مردم کشور و استانمان در این روزها که دنیا با ویروس کرونا درگیر است ، بسیار بی‌نظیر به پیش می‌رود .

وی ضمن قدر دانی از خیران دانشگاه سمنان خاطر نشان کرد : در این روزها کمک‌ها به گونه‌ای است که زمان جنگ تحمیلی هم این میزان نوع دوستی را تجربه نکرده است و همه این هم دلی‌ها در تاریخ ماندگار خواهد شد .

شایان ذکر است اکثر اعضای هیأت علمی دانشگاه سمنان، علاوه بر کمک‌های شخصی، به صورت داوطلبانه هدیه روز معلم امسال خود را نیز جهت کمک به خرید تجهیزات مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا هدیه نمودند.

دانشگاه سمنان کرونا ویروس دانشگاه علوم پزشکی سمنان هدیه روز معلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر