کد خبر: 902878 A

امروز در استان اردبیل انجام شد ؛

با اعلام دادگستری کل استان اردبیل دو پسر عمو که نیمه دوم سال گذشته در اردبیل و در مدت ٢٠روز پنج نفر را با انگیزه مالی به قتل رسانده بودند، محاکمه شدند.

به گزارش ایلنا، ناصر عتباتی سوم اردیبهشت اظهار کرد: اولین جلسه رسیدگی به اتهامات دو پسرعمو که نیمه دوم سال گذشته و ظرف مدت بیست روز پنج نفر را با انگیزه مالی و سرقت به عنف به قتل رسانده بودند، پس از صدور کیفرخواست و ماه‌ها بررسی و تحقیقات دقیق قضایی برگزار شد.

در این جلسه، پس از قرائت کیفرخواست از سوی نماینده دادستان، اولیای دم با حضور در جایگاه، اشد مجازات را از دادگاه خواستار شدند.

در ادامه قاضی از متهمان خواست که در جایگاه حاضر شده و به دفاع از خود بپردازند و وکلای آن‌ها نیز در این جلسه دفاعیات خود را بیان کردند، نظر به اهمیت این پرونده و اقدامات مجرمانه متهمان در جریحه دار کردن افکار عمومی، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل نیز بازدیدی از روند رسیدگی به این پرونده داشت.

وی در حاشیه برگزاری این دادگاه اعلام کرد: متهمان آبان سال گذشته در حین سرقت مسلحانه نافرجام شناسایی و دستگیر شدند و پرونده جداگانه‌ای به اتهام افساد فی الارض برای آن‌ها تشکیل شد که در دادگاه انقلاب در حال رسیدگی است.

استان اردبیل سرقت قتل دادگستری اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر