کد خبر: 902376 A

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری بیرجند گفت: انفجار گاز در یک خانه قدیمی در این شهرستان 2 کشته بر جای گذاشت.

به گزارش ایلنا، علی حسینی با اشاره به آخرین جزئیات حادثه انفجار گاز در شهر بیرجند، اظهار داشت: گزارش حادثه‌ انفجار دو منزل مسکونی در بیرجند ساعت ۱۹:۳۵ شب گذشته در محل خیابان جوادیه کوچه ایثار ۱۳ به آتش‌نشانی اعلام شد.

وی با بیان اینکه در همان دقایق اولیه حادثه سه تیم امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند، بیان داشت: به‌ نظر می‌رسید یک نفر زیر آوار باشد لذا در همین راستا جستجوی نهایی در این محل با همکاری هلال‌احمر و سگ‌های زنده‌یاب انجام شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری بیرجند با اعلام اینکه عملیات جستجو و آواربرداری با همکاری هلال‌احمر و سگ‌های زنده‌یاب تا ساعت ۳:۳۰ بامداد ادامه یافت، افزود: خانم حدود ۳۰ ساله پس از جستجوی حدود پنج ساعت از زیرآوار خارج شد که بدون علائم حیاتی بود.

حسینی مطرح کرد: این حادثه خسارت زیادی برجای گذاشته و به دو منزل مسکونی و چندین دستگاه خودرو آسیب شدیدی وارد شد و علاوه بر این در این حادثه عابر پیاده ۱۷ ساله مصدوم و به بیمارستان منتقل شد که به‌علت شدت جراحت در بیمارستان جان باخت.

وی با اشاره به اینکه بنای این ساختمان دو واحدی قدیمی بوده و از استحکام بسیار پایینی برخوردار بوده است، تصریح کرد: علت حادثه در دست بررسی است و براساس شواهد موجود این حادثه بر اثر نشست گاز رخ داده است.

امداد و نجات سازمان آتش نشانی شهرداری گاز مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر