کد خبر: 900030 A

اسماعیلی خبرداد:

فرمانده منطقه پدافند هوایی جنوب ارتش گفت: منطقه پدافند هوایی جنوب شهید بوشهریان به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش در محله امامزاده عبدالمهیمن بوشهر «چادر سلامت» برپا کرد.

به‌گزارش ایلنا، امیر سرتیپ‌دوم غلامعباس اسماعیلی گفت: امسال به‌دلیل همه‌گیری ویروس کرونا و لغو مراسم رژه نظامی، تصمیم گرفته شد تا ارتش خدمات خود را در حوزه سلامت به مردم ارائه کند و شعار «ارتش فدای ملت» را به نمایش بگذارد.

امیر اسماعیلی افزود: پدافند هوایی ارتش چهار روز در محلات جنوبی و یا کمتربرخوردار بندر و شهرستان بوشهر «چادر سلامت» برپا می‌کند که امروز دومین روز آن است. در این چادر مردم با راه‌های مقابله با ویروس کرونا آشنا می‌شوند و به آنان بسته‌های بهداشتی شامل ماسک، دستکش، مایع ضدعفونی‌کننده و ژل ضدعفونی‌کننده دست داده می‌شود.

وی با اشاره به این‌که روزانه ۱۲۰ بسته بهداشتی و ۵۰۰ ماسک و دستکش به مردم داده می‌شود اضافه کرد: پدافند در چندین نقطه استان بوشهر شهر‌ها و روستا‌ها را ضدعفونی می‌کند که تاکنون در ۱۵۰ مرحله معابر و خیابان‌های شهرستان بوشهر، جزیره خارگ و بندر سیراف را ضدعفونی کرده است.

امیر اسماعیلی عنوان کرد: در پایگاه منطقه پدافند هوای جنوب هم ایستگاه سلامت برپاست و روزانه کارکنان و خانواده آنان پایش می‌شوند.

فرمانده منطقه پدافند هوایی جنوب ارتش با یادآوری این‌که ارتش در کنار مردم است و خود را فدای ملت می‌کند، گفت: بر پایه برنامه‌ریزی‌ها، هزار و ۲۵۰ بسته معیشتی شامل برنج، روغن، ماکارونی و تن ماهی نیز میان مردم کمتربرخوردار تقدیم می‌شود.

۲۹ فروردین در تقویم رسمی کشور روز ارتش جمهوری اسلامی ایران نامگذاری شده است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران سلامت ویروس ملت پدافند هوایی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر