کد خبر: 899020 A

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری فردی که مردی جوان را در استان لرستان به قتل رسانده بود، خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کامیار چهری ضمن تایید این خبر اظهار داشت: کارآگاهان پلیس در انجام تحقیقاتی نامحسوس از مخفی شدن قاتلی فراری در منزلی مسکونی در یکی از محله‌های شهرستان اراک مطلع شدند.

وی افزود: در رسیدگی به این پرونده مشخص شد که این فرد، مردی جوان را در سال 1398 در شهرستان خرم آباد به قتل رسانده و از آن تاریخ متواری است.

این مقام انتظامی اضافه کرد: با مراقبت های نامحسوس کارآگاهان پلیس مشخص شد که فرد تحت تعقیب، مدتی است که در شهر اراک حضور دارد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: با شناسایی مخفیگاه دقیق این فرد و با اعزام چندین تیم از ماموران انتظامی،‌ متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به یگان انتظامی دلالت شد.

سرهنگ چهری با اشاره به مراحل قانونی رسیدگی به پرونده این فرد از سوی دستگاه قضایی خاطرنشان کرد:‌ در بازرسی از منزل این فرد همچنین تعداد زیادی گوشی تلفن همراه و مبالغی وجه نقد نیز کشف شد که در این خصوص نیز تحقیقات تکمیلی پلیس در حال پیگیری است.

استان مرکزی پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قتل جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر